KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 8146392
nr 814 6392
Akvareller
2 st, varav 1st signerad HJ-Hjalmar Westerberg, motivets mått: 10x1435x15
Utrop:
700 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 mars 2013
kl 20:44:22
16/3 22:13:39